ACHU

Jestem
Duży (powyżej 20kg)
O mnie

Achu trafił do nas prosto z ulicy. Pies o trochę smutnej historii. Od szczeniaka był sam jak palec na działce z altanką. Działka została sprzedana i nowy właściciel zażądał zabrania psa. Pies zniknął z działki, by po dwóch tygodniach pojawić się w tej samej miejscowości. Chodził po ulicach. Z opiekunem nie można było nawiązać kontaktu.
Achu to świetny pies. Na to jak się zachowywał w początkowym okresie pobytu bardzo szybko nabrał ogłady. Mądry, pewny siebie, serdeczny w stosunku do ludzi i lubi z nimi kontakt. W stadzie stabilnych psów też nie ma problemu.
Achu szuka rodziny! Ludzi, którzy dadzą mu poczucie bezpieczeństwa i ciepła, którego bardzo potrzebuje. Ludzi, którzy będą mieli na względzie specyfikę rasy i jej potrzeby.
Achu ma niespełna 3 lata, jest przygotowany do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.