ARGO

Jestem
Duży (powyżej 20kg)
O mnie

Argo… Miły i serdeczny w stosunku do ludzi aczkolwiek do obcych podchodzi z delikatną rezerwą. Stonowany, trochę zamknięty w sobie. Kulenie się na gwałtownie podniesioną rękę i głos może świadczyć o tym, że był bity. Bardzo posłuszny i inteligentny. Inne psy ignoruje, ale niepokój wprowadzają w nim małe szczekacze.

Duże samce traktuje wybiórczo, z suczkami nie ma problemu, reakcji na koty i dzieci nie znamy. Ceni sobie spokój, uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy, bezproblemowo przyjmuje wszelkie zabiegi pielęgnacyjne.

Argo ma około 4/5 lat, waży 45 kg. Jest przygotowany do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Czeka na odpowiedzialny i świadomy dom w którym będzie traktowany jak członek rodziny w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Obowiązuje proces adopcyjny: wizyta przedadopcyjna, poadopcyjna w przyszłym domu i podpisanie umowy adopcyjnej.

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.