BĄBEL

Jestem
Mały (do10kg)
O mnie

Bąbel… Kilka tygodni temu poproszono nas o pomoc dla małego psa, który od kilku miesięcy błąkał się w małej miejscowości w woj. świętokrzyskim. Wchodził na posesje szukając jedzenia, ale nie wszyscy byli mu przychylni. Nie wiemy jak stracił jedno oko. To miły, spokojny, serdeczny i pozytywnie nastawiony do świata młody pies. Ładnie chodzi na smyczy, nie boi się nowych dla siebie sytuacji, uwielbia kontakt z człowiekiem. Reakcji na koty nie znamy. Bąbel ma około 3 lata, waży 10 kg, jest przygotowany do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Obawiamy się, że właśnie ten brak oka może być problemem w znalezieniu domu dla Bąbla. Adoptowany niedawno Piracik z jednym okiem na dom czekał ponad 3 lata.

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.