CORINA

Jestem
Duża (powyżej 20kg)
O mnie

Corina to suczka w typie pasterskiego psa z Bukowiny. To rasa pierwotna, która od stuleci rozwijała się na terenach Karpat (Rumunia i Serbia) oraz w niektórych regionach Bułgarii, gdzie była wykorzystywana do pilnowania inwentarza i stróżowania(coś na podobieństwo naszych podhalanów). Corina ma około 6 lat i większość swojego życia spędziła w rumuńskim schronisku. Serdeczna do ludzi i innych psów z którymi szybko nawiązuje pozytywne relacje. Radosna, pełna pozytywnej energii, ciekawa świata, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Nie wykazuje instynktu stróżowania.
Corina jest sporym psem (około 60 kg), jest przygotowana do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Szukamy dla niej domu z ogrodem, przestrzeni, ale z możliwością mieszkania w środku jeśli tego będzie potrzebowała. Najlepiej jakby miała do towarzystwa drugiego psa. Corina czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.