DOLI

Jestem
Mała (do 10kg)
O mnie

Doli…Pamiętacie sunię w typie jamnika złapaną na klatkę łapkę? Doszła w miarę psychicznie do siebie, została przygotowana do adopcji i powoli rozgląda się za domem. Jest bardzo wrażliwa, delikatna i nie ma co ukrywać lękowa. Z trudem przyjmuje zmiany. Boi się nowych sytuacji i obcych ludzi. Szukamy domu z ogrodem, dobrze zabezpieczonym ogrodzeniem, najlepiej z drugim psem w którym znajdzie oparcie i ludzi, którzy dadzą jej zrozumienie i cierpliwość. U nas w przytulisku nie stwarza żadnych problemów i w tej chwili zachowuje się wobec nas jak typowy jamnik. Potrzebowała tylko tydzień, by się do nas przekonać, ale już świat zewnętrzny wzbudza w niej ogromną niepewność.
Doli ma około 3 lata. Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa). Tel. 783553197

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.