ERBI

Jestem
Mały (do10kg)
O mnie

Erbi… Trafił do nas po interwencji u zbieracza psów. Przez pierwszy miesiąc pobytu nie pozwalał na zbliżenie wykazując agresję lękową. Jego ciekawość, inteligencja i baczna obserwacja innych psów spowodowała, że zaczął powoli zbliżać się do nas. Na dzień dzisiejszy Erbii nie ma problemu w kontaktach z ludźmi których zna. Przy obcych zachowuje dystans, ale bez agresji. To żywe srebro. Ruchliwy szczekacz, ale na odległość. Z innymi psami szybko nawiązuje pozytywne relacje. Zachęca do zabawy, uwielbia głaskanie i spacery. No i trzeba przyznać, że wdzięku to mu nie brakuje. To śliczny mały piesek, ale dla osoby z doświadczeniem. Nie odnajdzie się przy boku starszej pani. Najlepiej gdyby znalazł dom z drugim spokojnym psem. Erbi ma około 3 lata, waży 8 kg, jest przygotowany do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.