FRANIA

Jestem
Mała (do 10kg)
O mnie

Frania… Pewnego dnia młody człowiek przyprowadził ją do nas pod bramę mówiąc, ze ”przykleiła” się do niego i idzie za nim pół kilometra, a on spieszy się na bus-a. Nie chce ją tak zostawiać na przystanku, bo może potracić ją samochód. Widać było, ze suczka lgnie do niego, chowała się za nim, a do mnie szczerzyła zęby i nie pozwalała na zbliżenie. Żeby ją przenieść na teren przytuliska potrzebna była klatka.

Mężczyzna szybko zniknął, a do mnie dotarło, że to był jej opiekun, albo osoba którą dobrze znała. Późniejsze jej zachowanie tylko to potwierdziło. Ciężko to znosiła. Przez kilka dni nie pozwalała na jakikolwiek kontakt. Minęło trochę czasu i pogodziła się z sytuacją. Okazało się też, że jest w ciąży. Teraz to przylepka. Wesoła, miła i serdeczna.

W pierwszym kontakcie z obcymi ludźmi ostrożna, ale szybko się przekonuje.

Frania ma około 3 lata, waży 10 kg, jest przygotowana do adopcji (szczepienia, chip, sterylizacja). Czeka na odpowiedzialny dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.