GIACO

Jestem
Średni (10-20kg)
O mnie

Giaco… ”Znaleziony w sobotni ranek na poboczu drogi w Marszowicach gm Kocmyrzów-Luborzyca. Prawdopodobnie w nocy miał spotkanie z samochodem. Wyglądał fatalnie. Brudny, zziębnięty, zamknięte powieki spod których strużką sączyła się krew, w okolicach odbytu na trawie czerwona plama, ale jeszcze tliło się w nim życie… Magda na wiadomość, że pies potrzebuje pomocy wyszła z domu tak jak stała w piżamie i zawiozła go do gabinetu. Okazało się, że to pies powsinoga, wiejski Casanova i tak naprawdę to nikt do niego się nie przyznaje. Nawet ten u którego pomieszkiwał 10 lat…”
Wydawało się, że raczej trudno będzie mu się pozbierać, a jednak… Stracił tylko jedno oko i na dzień dzisiejszy nic mu nie dolega. Przeszedł szczepienia, został wykastrowany, jest miłym starszym panem. Cichy, spokojny, świetnie dogaduje się z innymi psami. Wcześniej ”na wolności” chyba bywało z tym różnie, bo świadczą o tym ponadgryzane uszy. Dom mu potrzebny. Taki prawdziwy. Spokojny, dbający i taki, który nie zawiedzie. Giaco ma ponad 10 lat, waży 12 kg. Czeka na swojego człowieka w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.