HEKTOR

Jestem
Duży (powyżej 20kg)
O mnie

Hektor trafił do nas pod koniec kwietnia. Miał już na koncie ugryzienie opiekuna w przedramię. Pies wychowany z małymi dziećmi i wśród innych osób z dalszej rodziny wobec których zaczął przejawiać agresję. Doszło bronienie zasobów, zamykany w kojcu nie pozwalał na zbliżenie. Zaczęto się go bać i opiekun poprosił fundację o wzięcie Hektora pod opiekę. Początki współpracy nie należały do najłatwiejszych, ale te pięć ponad miesięcy pobytu u nas pozwoliło nam poznać Hektora jako psa bardzo inteligentnego, myślącego, ufnego, wesołego, ale lubiącego czasami postawić na swoim. W tej chwili nie ma w nim żadnej agresji, ale intruza nie wpuści na swój teren. Na spacerach nie reaguje na mijane osoby. Rozpiera go energia i ciekawość świata. Inne psy traktuje obojętnie, ale odpowie na zaczepkę. To jeszcze dzieciak, wpatrzony jak w obraz w znajome dla siebie osoby i nastawiony na współpracę. Szukamy dla niego domu świadomego, znającego specyfikę rasy, domu który będzie miał czas dla niego i w którym będzie traktowany jak członek rodziny. Absolutnie odpadają propozycje mieszkania w kojcu. Hektor potrzebuje bliskości swoich ludzi i poświęcenia mu uwagi. Jest dużym psem, ma skończone 20 miesięcy i nadal nabiera masy. Przed wyjazdem do nowego domu zostanie wykastrowany. Czeka na swoją rodzinę w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.