KAPRYS

Jestem
Średni (10-20kg)
O mnie

Kaprys…Trafił do nas prosto z łańcucha. Starsi ludzie nie mogli poradzić sobie z energią młodego psa w typie teriera i uwiązali na łańcuchu zabierając mu tym samym prawo do młodzieńczej radości i aktywności. Jak łatwo się domyśleć Kaprys bardzo źle znosił zniewolenie, a mocna obroża i łańcuch nie pozwalały na oswobodzenie. W samotności przeżywał psi dramat.
To radosny, pełen pozytywnej energii pies. Serdeczny do ludzi i innych psów. Aktywny, ciekawy, chłonie świat jakby bał się, że może nie zdążyć poznać wszystkiego. Fajny pies dla aktywnych ludzi i idealny kompan do długich wycieczek.
Kaprys ma około 2 lata, wazy 20 kg, jest przygotowany do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.