KOKOS

Jestem
Średni (10-20kg)
O mnie

Kokos… Trafił pod naszą opiekę dwa i pół tygodnia temu ponieważ poproszono nas o pomoc w znalezieniu mu domu. To był zwrot z adopcji po ponad półrocznym pobycie w domu. Powodem było ugryzienie opiekunki w twarz a dokładnie w nos. Skóra została rozerwana. Konieczne było szycie. Miało to miejsce podczas zabawy (lub zaraz po). Nie wiem co takiego wtedy się wydarzyło, że pies tak zareagował. Na tę chwilę mogę tylko powiedzieć jaki Kokos jest teraz. Jest spokojny, miły, przychodzi na zawołanie, nie ma problemu z innymi psami, a spaceruje w stadzie około 20, nie ma problemu z dotykiem całego ciała, nie broni zasobów. Od dnia przyjazdu nie wykazał ani razu agresji do człowieka ani do innego psa.  Kokos jest fajnym, wrażliwym i delikatnym psem. Nie jest psem agresywnym. Gdzieś po drodze coś poszło nie tak jak trzeba i efekt znamy. Kokos potrzebuje domu odpowiedzialnego, spokojnego i świadomego. Na pewno bez dzieci. Ma około 3/4 lata, waży 13 kg, jest wykastrowany i zachipowany. Czeka na swojego człowieka w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.