MALI i MAJLO

Jestem
Mała (do 10kg), Mały (do10kg)
O mnie
Mali i Majlo… Dwoje nierozłącznych przyjaciół. Jest nawet podejrzenie, że Majlo jest synem Mali. Ktoś przerzucił ich przez ogrodzenie prywatnej posesji pod nieobecność właścicieli.

 

Oboje podobnie zaniedbani.
Mali pomimo, że jest kruszynką (3,2 kg) jest pewna siebie i odważna. Wszędzie jej pełno, z ciekawości wejdzie w każdą dziurę.
Majlo przeciwnie. Ostrożny i cały czas na posterunku czy aby Mali nie stanie się krzywda. Chodzi za nią jak cień. Nie ufa obcym ludziom, ale zmniejszył już dystans.
Szukamy dla nich wspólnego domu, bo wiemy, że kiedy Majlo zostanie bez Mali na pewno go nie znajdzie. Wycofa się i spędzi lata w przytulisku. Szkoda chłopaka, bo to dobry i wrażliwy pies.
Mali ma około 6/7 lat, Majlo 3 lata i wazy 8 kg. Oboje przygotowani do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Czekają na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.