MANIEK

Jestem
Mały (do10kg)
O mnie
Delikatny, bardzo wrażliwy, mały piesek. Życie chyba go nie rozpieszczało. Ktoś pozbył się go zostawiając w zimie na wiejskiej drodze. Zakoczował pod zwalonym drzewem, które chroniło go trochę przed zimowym wiatrem.
Kiedy do nas trafił potrzebował trochę czasu, by przekonać się, że nic złego mu już ze strony człowieka nie grozi. Na próbę dotyku reagował zębami. Nie jest przylepą, ale też nie ma w nim agresji. Lubi dotyk, ale też stawia granice. Potrzebuje domu cierpliwego, bez małych dzieci. Może zamieszkać z drugim psem. Typ bacznego obserwatora i myśliciela. Maniek ma około 3/4 lata, waży 7 kg, jest przygotowany do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.