MILO

Jestem
Średni (10-20kg)
O mnie

Milo… Najmniejszy i najsłabszy z miotu sześciu szczeniąt. Do wszystkiego zawsze za wysoko. Nawet żeby napić się mleka matki musiał gramolić się po swoich braciach. Pięciu braci biszkoptowych na długich łapach, a on zupełnie inny i niskopodlogowy. Jakby podrzutek. I wiecie co? Kiedy cały miot chorował na parwo, dwóch braci walczyło dosłownie o życie on przeszedł chorobę najłagodniej. Wrażliwy, delikatny, ostrożny. Przy tym niesamowicie urokliwy.

Milo skończył 8 tygodni i jest gotowy na nowy etap w życiu. Prawdopodobnie w przyszłości osiągnie wagę 12 kg (mama waży 16 kg). Czeka na odpowiedzialny dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Obowiązuje proces adopcyjny: wizyta przedadopcyjna w przyszłym domu, podpisanie umowy adopcyjnej i zobowiązania kastracji malucha po osiągnięciu dojrzałości płciowej.

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.