MIŚKA

Jestem
Średnia (10-20kg)
O mnie

Miśka… Trafiła do nas prosto z parkingu pod Ośrodkiem Zdrowia w małej miejscowości w woj. świętokrzyskim. Kiedy Pani Joanna będąc tam przejazdem zatrzymała się suczka weszła pod samochód i położyła się. Była smutna, bardzo słaba i niechętna do ruchu. Okazało się, że suczka jest bezdomna. Pani Joanna poprosiła nas o pomoc. Po przyjeździe i badaniach okazało się, że suczka ma anaplazmozę i boreliozę. Bardzo dobrze zareagowała na leczenie, przytyła i nabrała siły. Miska została przygotowana do adopcji (szczepienia, chip, sterylizacja) i w tej chwili zaczynamy szukać dla niej nowego domu. To radosna, pełna życia i energii sunia. Miła, łagodna, serdeczna do ludzi i innych psów. Jest bardzo łowna i trudno powiedzieć jak zachowa się w stosunku do kota. Miśka ma około 3 lata, waży 18 kg. Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.