MISZA

Jestem
Średni (10-20kg)
O mnie

Misza… Tylko 5 lat życia, a można powiedzieć, że zmarnowanego, bo co to za życie, które ograniczało się do ciemnej komórki z małym okienkiem. Ile dał radę się wspiąć na łapach tyle świata zobaczył… A ten świat to sterta żelastwa, które znosił nagminnie właściciel.

Kilka miesięcy temu skończyła się udręka… Pijany wtedy właściciel zrzekł się Miszy i jego współtowarzysza niedoli Jaśko.

Misza to żywiołowy pies, ciekawy świata i kontaktowy. Jak on musiał cierpieć w zamknięciu tak przez kilka lat. Łagodny, może trochę ostrożny w pierwszym kontakcie z obcymi ludźmi, ale szybko potrafi się przekonać. Ach żeby tak teraz do niego ktoś potrafił się szybko przekonać.

Prawdziwy dom potrzebny mu jak najszybciej. Misza obecnie znajduje się pod opieką Fundacji Człowiek dla Zwierząt i mieszka w okolicach Krakowa.
Obowiązuje umowa adopcyjna.

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.