PEPE i PUCZO

Jestem
Mały (do10kg)
O mnie

Pepe i Puczo… Takich dwóch dżentelmenów szuka domu. Najlepiej razem (może zdarzy się cud), ale bierzemy też pod uwagę osobne domy. Mają około 1,5 roku, są bardzo ze sobą związani i wzajemnie się uzupełniają. Razem śpią, jedzą z jednej miski pomimo, że druga pełna stoi obok. Mama była w typie jamnika więc trochę jamniczej krwi w nich płynie. Pepe trochę wycofany, ostrożny w nowych dla siebie sytuacjach, trzyma się z tyłu Pucza, który dodaje mu pewności siebie. Prawdę mówiąc to obaj wyglądają i zachowują się czasami jak sierotki. Potrzebują troskliwych opiekunów, którzy powoli wprowadzą ich w wielki świat. Są przygotowani do adopcji (szczepienia, chip, kastracja), ważą około 9 kg. Czekają na dom (domy) w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.