ARUKA

Jestem
Średnia (10-20kg)
O mnie

Aruka… Czarna jak smoła i już czarniejsza chyba być nie może.

 

Piękne bursztynowe oczy, pełne ciepła, ale też rozterki i niepewności. Cicha jak myszka, trzymająca się zawsze z boku, bezkonfliktowa jeśli chodzi o inne psy. Łagodna, serdeczna do ludzi, których dobrze zna. Do obcych trzyma dystans i boi się nowych sytuacji choć lękliwym psem bardzo nie jest. Jakoś dała sobie kiedyś radę żyjąc na ulicy i karmiąc przez 8 tygodni swoje szczenięta.

 

Potrzebuje domu spokojnego i cierpliwego w którym znajdzie zrozumienie i czas, by się całkowicie otworzyć. Najlepiej jakby to był do z drugim psem.

 

Aruka ma około 3/4 lata, waży 13 kg, jest przygotowana do adopcji (szczepienia, chip, sterylizacja). Czeka na dom od prawie roku w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

 

Jeśli chodzi o adopcję Aruki dla jej komfortu psychicznego wymaganych jest kilka spacerów zapoznawczych, by choć trochę poznała nowych opiekunów.

 

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.