UNO

Jestem
Średni (10-20kg)
O mnie

Uno… W ”domu” przez 19 miesięcy nazywano go Lolkiem… niestety po takim właśnie czasie wrócił do przytuliska z łatką agresywnego psa. W domu (z doświadczeniem) gryzł bez ostrzeżenia i wszyscy domownicy się go bali. Przez 19 miesięcy…? Tylko dlaczego teraz przez prawie dwa tygodnie pobytu u nas ani razu nie wykazał agresji? Schylamy się nad nim, dotykamy, zakładamy i ściągamy szelki. Ba! Nawet go drapiemy. Nic! Zero agresji, a w domu nie pozwalał sobie założyć szelek, wyczesać… Nie wiem co myśleć? Nie wiem jakiego domu szukać psu.

Wiem natomiast, że 19 miesięcy temu z przytuliska wyjechał radosny pies, a teraz ten sam pies potrzebował prawie dwa tygodnie, by popatrzeć człowiekowi w oczy i zamachać na jego widok ogonem. Siedział i patrzył jak zaczarowany w tę głupią bramę pod którą go odprowadzono. Nie będziemy go przecież sprawdzać w nieskończoność więc rozpoczynamy poszukiwanie nowego domu.

Dla bezpieczeństwa szukamy domu bez dzieci. Najlepiej aktywnego i z doświadczeniem. Lolek ma w tej chwili około 3 lata, jest wykastrowany (jeszcze przed poprzednią adopcją) i zachipowany, waży 12 kg. Dogaduje się z psami, reakcji na koty nie znamy.

Czeka na odpowiedzialny i świadomy dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii(okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.