WIKTOR

Jestem
Duży (powyżej 20kg)
O mnie

Wiktor trafił pod naszą opiekę ponad 3 miesiące temu. Jedenastomiesięczny szczyl, który zdążył się przekonać, że przy pomocy zębów można skutecznie postawić na swoim. Wiktor miał problem z bronieniem zasobów i to nie tylko miski, ale pomieszczeń. Zostawiamy przeszłość w tyle i zajmujemy się tym co jest teraz. Teraz jest całkiem dobrze.
Wiktor to miły, serdeczny, wesoły pies. Kocha ludzi, obcy nie stanowią dla niego problemu, świetnie dogaduje się z innymi psami, jest uległy wobec dominujących samców, ale pewniej się czuje w obecności suczek. Jest inteligentny (chyba za bardzo), ciekawy świata. Szukamy dla Wiktora domu świadomego, odpowiedzialnego, raczej bez dzieci, a najlepiej z drugim psem. Nie wchodzi w grę mieszkanie w kojcu. Wiktor ma skończony rok, niedawno był kastrowany z powodu wnętrostwa, waży 40 kg. Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.