ZADRA

Jestem
Średnia (10-20kg)
O mnie

Zadra… Być może, że tułaczka i bezdomność, a co za tym idzie ciągłe przeganianie przez ludzi odcisnęły wyraźne piętno na psychice tej łagodnej suczki. Długo się błąkała, a wcześniej…?

Wiemy tyle, że po oszczenieniu się w opuszczonej i rozpadającej się stodole zaopiekowana została przez osobę o wielkim sercu. Później był roczny pobyt w płatnym hotelu z behawiorystą, a dwa miesiące temu trafiła pod naszą opiekę.

 

Jaka jest teraz Zadra?

Cicha, stara się być niezauważalna, nie szuka bliższego kontaktu z człowiekiem, ale z psami dogaduje się bardzo dobrze. Zadra ma problem z wyrażaniem emocji, a przede wszystkim radości. Zamknięta w sobie, żeby nie powiedzieć autystyczna.

Na smyczy chodzi idealnie, luźno przy nodze, bez problemów idzie tam gdzie człowiek co nie znaczy, że odnajdzie się w ruchu ulicznym miasta. Szukamy domu spokojnego, odpowiedzialnego, z doświadczeniem, najlepiej z drugim bezproblemowym i otwartym psem.

Najlepszy dla Zadry byłby dom z ogrodem.

 

Zadra ma około 3/4 lata, waży 18 kg, jest przygotowana do adopcji (szczepienia, chip, sterylizacja). Czeka na szansę i swojego człowieka w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.