RULETKA

Jestem
Średni (10-20kg)
O mnie

Ruletka… Trafił do nas w październiku zeszłego roku. Tak pisaliśmy o nim ”od kilku tygodni na ulicy koczuje pies. Niczyj, jak to mówią przybłęda. Jedno miejsce. Śpi z głową na krawężniku. Setki, nawet tysiące przejeżdżających samochodów. Tyleż samo przechodzących obok ludzi. Wszyscy widzą, ale nikt nie reaguje, by mu skutecznie pomóc. Dopiero para młodych ludzi, którzy są tam drugi raz przejazdem i widzieli go w tym samym miejscu cztery tygodnie wcześniej szuka dla niego konkretnej pomocy. Staruszek już u nas w Łętkowicach. Widać, że bezdomność dała mu nieźle w kość. Wyliniały, na głowie ślady po starych pogryzieniach. Cichutki jak myszka, pokorny. Jest bezpieczny, ma już swój kocyk, swoją miskę, deszcz nie pada mu na głowę…”

Jaki jest Ruletka teraz? Pozytywny, uśmiechnięty i chociaż to już dziadziuś jest żywotny i pełen energii. Lubi kontakt z ludźmi, z innymi psami. Właściwie jest bezproblemowym psem. Fajnie by było gdyby ostatnie lata spędził przy swoim człowieku, bo chyba zapomniał jak to jest mieć go tylko dla siebie. Ruletka ma około 12 (może więcej lat), waży 15 kg, jest przygotowany do adopcji (szczepienia, chip, kastracja). Czeka na dom w naszym fundacyjnym przytulisku w Łętkowicach Kolonii (okolice Krakowa).

Telefon: 783 553 197

Jak możesz pomóc?

  • Adoptuj! Skontaktuj się z nami: 783 553 197
  • Wesprzyj nas. Jeśli nie możesz adoptować, a dalej chcesz nam pomóc – możesz przekazać dowolną kwotę. Kliknij WSPARCIE.
  • Przekaż dalej. Kliknij w linki społecznościowe poniżej, udostępnij informację – prosty sposób na zwiększenie szansy na stały dom.